Mis on tantra?

Tantra õpetab, et sa võid kasutada seksi hüppelauana. Kui jõuad seksuaalse ekstaasi mõistmiseni, siis taipad ka seda, mida on rääkinud müstikud suurimast orgasmist - kosmilisest orgasmist

/Bhagawan Shree Rajneesh /

Tantra on iidne spirituaalne traditsioon, mis pärineb ligi 5000 aastat tagasi Indiast.

Tantra on vaimne teadus, mis uurib erinevaid energiad, millest koosneb kogu universum meie ümber. Erinevad energiad peituvad helides, värvides, numeroloogias ja astroloogias. Elu on pidev liikumine ja meie kehas on voolamises - hingamine, vereringlus, rakkude paljunemine, muutuv meel ja hormoonid.

Üks võimsamaid energiaid on seksuaalenergia, mis on meie elu alus ja millel on võime ravida. Tantra õpetab seda juhtima abi vajavatesse piirkondadesse sinu kehas. Aitab luua rahu, tõsta teadlikkust, soodustada vaimset arengut ja äratada sinus uinunud energiad. Mediteerides, hingamis- ja joogaharjutusi tehes, lood sügava sideme iseendaga, märkamaks oma tervislikku seisundit, et enda eest paremat hoolt kanda.

Tantras me avastame seksuaalsust kui jumalikku kingitust, läheneme sellele pühalikkuse ja teadlikkusega. Hakkame võtma seksuaalenergiat kui eluenergiat, mida saab muundada armastuseks, loovuseks, teadlikkuseks. Seksuaalne ühinemine võib olla kui sügav jumalik palve. See võib olla kosmiline kogemus.

Tantra on teekond sellisele inimesele, kes tahab elu täiel rinnal nautida ja olla vaba pimedust hoidvatest reeglitest, mida erinevad kultuurid ja ühiskonnad meile pakuvad. Õnneks on igal maal inimesi, kes loobuvad teleka vaatamisest ja ajalehtede lugemisest, inimesi, kes tahavad tunda elu ja armastuse maitset, kes tahavad tantsida, laulda, naerda. Inimesi, kes tahavad elu avastada kogu selle mitmekesisuses. Just sellised inimesed ongi tantraks valmis.

Tule tantramassaaži või õppige seda tegema teineteisele!